DOPRACOWANE KONCEPCJE WNĘTRZ

DOPRACOWANE KONCEPCJE WNĘTRZ

W wolnej chwili pomiędzy budowaniem, zarządzaniem, pilnowaniem, negocjowaniem, sprawdzaniem, załatwianiem formalności wspinamy się na wyższy stopień Deweloperki PRO dla Naszych Klientów.

 

Niebawem zaprezentujemy kompletny, nowiutki, w pełni wyposażony APARTAMENT DEMO ... Po to, by można było dotknąć każdego materiału, musnąć struktury, położyć się na łóżku, napić kawy w cudownym wnętrzu i poczuć się naprawdę wyjątkowo ???? To wyższy poziom projektowania Apartamentów Inwestycyjnych, to koncepcja kompleksowego wykończenia apartamentów w standardzie hotelowym, praktycznym, funkcjonalnym, bezpiecznym, niesamowitym jakościowo, zmysłowo z wyjątkowymi elementami WOW - ale niech to będzie na razie niespodzianka. Idealne wnętrze to wiele dni, tygodni poświęconych na szczegółowe analizy: wybór metriałów w naciskiem na jakość, bazując na niesamowitej kolekcji Egger, ceramiki Opoczno, armatury, sprzętu RTV, AGD (zmywarek, zlewozmywaków, płyt indukcyjnych, okapów), drzwi wewnętrznych Polskone ... po łóżka kontynentalne z ekskluzywnym materacem w trosce o komfort spania, kabiny prysznicowe, wyjątkowe materiały dekoracyjne, zasłony, karnisze, tapicerowane sofy z funkcją spania w bajecznych kolorach ... Niesamowita sprawę stworzą Nasze autorskie, funkcjonalne aneksy kuchenne realizowane we współpracy z Polskim Producentem Mebli ... co będzie można niebawem zobaczyć. To ogromne wyzwanie i oferta ... z jakiej będą mogli skorzystać Nasi Klienci - jesteśmy ciekawi Waszych opinii , niebawem zapraszamy na prezentację ... szczegóły wkrótce
ZIMA PIĘKNA NAWET NA BUDOWIE

ZIMA PIĘKNA NAWET NA BUDOWIE

Obecnie zagospodarowanie terenu wykonała firma "Matka Natura" oraz "ZIMA" Spółka Zimowej Organizacji Opadów i warunków atmosferycznych :)

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.