DZIELIMY PRZESTRZEŃ

DZIELIMY PRZESTRZEŃ

Ścianki działowe dzielą jedną przestrzeń ale dają dwie ... więc działamy.

 

Tak powstaje oddzielna sypialnia, ze sporą szafą, z ogromnym przeszkleniem, z wyjściem na balkon a to już całkiem niezły luksus. Wygodne łóżko, materac, przestrzeń indywidualnie dopasowana, klimatyczna, oddzielona od strefy dziennej przestrzeń, w której można liczyć na prywatność i ciszę – wszystko to wpływa na ogólny stan samopoczucia i poziom energii, tak właśnie będzie zaczynał się każdy dzień w Apartamentach Szyndzielnia.
Do wykonania idralnych ścianek działowych niezbędne: 3 fantastyczne ekipy fachowców, każda z nich działająca na osobnym piętrze, wełna akustyczna, amfasy, 10 km profil, 1800 szt. płyt G-K, dziesiątki tysięcy wkrętów oraz dobra współpraca, cierpliwość, dokładność, czas ... niebawem nowa odsłona wnętrza.

DOPRACOWANE KONCEPCJE WNĘTRZ

DOPRACOWANE KONCEPCJE WNĘTRZ

W wolnej chwili pomiędzy budowaniem, zarządzaniem, pilnowaniem, negocjowaniem, sprawdzaniem, załatwianiem formalności wspinamy się na wyższy stopień Deweloperki PRO dla Naszych Kli...

ZIMA PIĘKNA NAWET NA BUDOWIE

ZIMA PIĘKNA NAWET NA BUDOWIE

Obecnie zagospodarowanie terenu wykonała firma "Matka Natura" oraz "ZIMA" Spółka Zimowej Organizacji Opadów i warunków atmosferycznych :)

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.