KOLORY ELEWACJI 2020

KOLORY ELEWACJI 2020

Współczesne fasady to głównie klasyczna biel i szarość, ale kolor elewacji dobiera się przecież do stylu budynku, dachu i stolarki okiennej oraz przestrzeni w jakiej się znajduje. Nasza dobrana kolorystyka budynku jest również oparta na właściwym pigmencie wiedzy ... a co to znaczy ???

 

 ... że kolor elewacji ma istotny wpływ na powstawanie naprężeń termicznych, więc wybór szarości o właściwym współczynniku jest gwarantem bezpieczeństwa.  Ciemne kolory modnej szarości i grafitu szybciej się nagrzewają ponieważ mają niższy niż jasne kolory współczynnik odbicia światła. Dlatego dobór właściwej barwy jest podyktowany praktycznym i bezpiecznym aspektem. Kolor ma dodawać całości charakteru, wyrazu ale też ma tak wyglądać przez długie lata, a jakby tego było mało dodatkowo jeszcze ważniejszy jest materiał użyty do ocieplenia: właściwy styropian i wełna ppoż. Zewnętrzny wygląd Apartamentów Szyndzielnia to jego swoista wizytówka ale bezpieczeństwo kolorów + bezpieczeństwo izolacji =  bezpieczna wizytówka Dewelopera. Poprzez zastosowanie spójności kolorystycznej w połączeniu z gamą kolorów stanowiących nieodłączny element elewacji: koloru okuć blacharskich, stalowych, przeszklonych barierek zewnętrznych, stolarki okiennej i Naszych pięknych, dużych grafitowych okien, nadamy Naszemu budynkowi świeżości, nowoczesności i lekkości,  by ostateczny efekt mógł cieszyć oczy Naszych Klientów  przez dłuuuuugie lata. Zapowiada się naprawdę pięknie ... Kolejnym etapem będzie subtelne oświetlenie ... ale to zostawimy już na finał.

PERFEKCYJNY GARAŻ / PARKING PODZIEMNY

PERFEKCYJNY GARAŻ / PARKING PODZIEMNY

Perfekcyjny Garaż Podziemny – z radością informujemy, że zakończyliśmy prace nad garażem podziemnym w inwestycji Apartamenty Szyndzielnia 2. Obecnie pracujemy nad finalnymi akcenta...

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.