MOC ZBROJENIA: SIŁA I CHARAKTER FUNDAMENTÓW

MOC ZBROJENIA: SIŁA I CHARAKTER FUNDAMENTÓW

Budowanie to jedna z największych przygód życia. Zaczynasz z niczego i stajesz się częścią czegoś większego. Aura sprzyja inwestycji, choć to początek lutego, pogoda za oknem przypomina raczej wczesną wiosnę.

 

   Z ogromną ochotą korzystamy z dodatnich temperatur, tymczasowego i braku śniegu. To doskonały moment by dalej wyprzedzić planowany harmonogram. Z piętra na piętro widać nas coraz więcej a z samych Apartamentów Szyndzielnia widać jeszcze więcej. Perspektywa zarówno z dołu jak i z górnych kondygnacji zmienia się na korzyść. Z dnia na dzień wyłania się przed nami niewiarygodny widok, przestrzeń, czuć powiew świeżego górskiego powietrza ... Z uwagi na identyczną konstrukcję kondygnacji w dalszym ciągu trwają prace związane z murowaniem ścian układaniem stropów filigranowych, wyciąganiem szybów windowych, zbrojenia istotnych elementów konstrukcji ale już na wyższej, bo 3 kondygnacji. Powielamy piętra, kondygnacje i z dnia na dzień apartamenty rosną w górę.

ETAP PROJEKTU NABIERA KSZTAŁTÓW

ETAP PROJEKTU NABIERA KSZTAŁTÓW

To ten moment, kiedy projektowe szkice, kreski, cyferki, przybierają rzeczywistą postać i wymiary. Dla tych co chcą poczuć wnętrze można już stanąć w środku i poczuć prawdziwą prze...

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.