NAJLEPSZE APARTAMENTY Z NAJLEPSZĄ STOLARKĄ OKIENNĄ

NAJLEPSZE APARTAMENTY Z NAJLEPSZĄ STOLARKĄ OKIENNĄ

ŻADEN DEWELOPER NIE DAŁ SWOIM KLIENTOM TAKICH OKIEN !!! A NASI KLIENCI SĄ TEGO WARCI

 

ZAINWESTOWALIŚMY W PONADPRZECIĘTNĄ JAKOŚĆ I NAJWYŻSZY STOPIEŃ ENERGOOSZCZĘDNOŚCI. Zamiast poeszechnie montowanynej stolarki okiennej 5-komorowej APARTAMENTY SZYNDZIELNIA dają Klientom 7-KOMOROWY profil  IGLO ENERGY Classic. To perwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące również uszczelkę centralną ze spienionego EPDM.
Nowe okno IGLO ENERGY Classic to autorski produkt DRUTEX S.A. zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. IGLO ENERGY Classic to produkt o świetnym współczynniku przenikania ciepła. To absolutny REKORD w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją świetnych parametrów pod względem energooszczędności.  
Do osiągnięcia takiego rezultatu niezbędna jest wytrwałość, konsekwencja, upór, cierpliwość, sztuka negocjacji dewelopera ...
Drodzy Klienci Naszych APARTAMENTÓW SZYNDZIELNIA ... Sekretem biznesu jest mieć i wiedzieć to, czego nie mają i nie wiedzą inni ... i tacy właśnie jesteśmy????
????️ APARTAMENTY SZYNDZIELNIA nie mają być lepsze niż inni ... mają być NAJLEPSZE????️

PERFEKCYJNY GARAŻ / PARKING PODZIEMNY

PERFEKCYJNY GARAŻ / PARKING PODZIEMNY

Perfekcyjny Garaż Podziemny – z radością informujemy, że zakończyliśmy prace nad garażem podziemnym w inwestycji Apartamenty Szyndzielnia 2. Obecnie pracujemy nad finalnymi akcenta...

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.