NASZA CODZIENNA PREZYCJA NA BUDOWIE

NASZA CODZIENNA PREZYCJA NA BUDOWIE

To kolejny krok realizowany na Naszej inwestycji Apartamenty Szyndzielnia a tu precyzja jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na wykonanie wysokiej jakości prac w określonym czasie. To zaledwie ok. 40 ton zbrojenia stropu, słupów, szybu windowego przypadające na każdą kondygnację - to proces czasochłonny i kosztowny ale konieczny.

 

W trakcie zbrojenia betonu siatka prętów zbrojeniowych musi zostać połączona, aby stworzyć stabilną konstrukcję gotową do zalania betonem i jest sukcesywnie zalewana. To etap prac wykonywanych przez wykwalifikowanych pracowników ręcznie, więc precyzja jest dokładnie przestrzegana i kontrola wszelkich elementów niezbędna.  Kluczowe jest skrupulatne trzymanie się wytycznych projektu i wykonywanie wszystkich czynności  zgodnie z założeniami i obliczeniami. Etap pracochłonny, może i mało widoczny z naciskiem na cierpliwość ...

 

 

 

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

Nasza załoga jest gotowa podejmować wysiłki i pracować czasem do późnych godzin wieczornych, aby zagwarantować, że prace postępują zgodnie z harmonogramem.

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.