KOLEJNY STROP ZAPOWIADA KOLEJNE PIĘTRO

KOLEJNY STROP ZAPOWIADA KOLEJNE PIĘTRO

Okna pogodowe są przez Nas intensywnie wyszukiwane i kontrolowane. W momencie sprzyjających warunków pogodowych wykorzystujemy każdą możliwość na najbardziej intensywne i wymagające prace.

 

Zalanie stropu jest już finalnym efektem poprzedzonym dopracowaniem odpowiedniego zbrojenia w celu zapewnienia wytrzymałości i sztywności poszczególnych elementów konstrukcji budynku. Sam beton jest bardzo trwałym i odpornym na czynniki atmosferyczne materiałem budowlanym, który służy do wznoszenia fundamentów, ścian, podłóg, schodów i innych elementów konstrukcji. Zatem zalewamy ogromnymi ilościami betonu ok. 108 m3, tj. 14 betoniarek, wszystko na idealnie przygotowane filigrany, na skrupulatnie i ręcznie wykonane zgodnie z projektem zbrojeniem i idealnie oczyszczoną powierzchnię. To zaledwie czas od kilku do kilkunastu godzin niezwykle intensywnej pracy ale jakże przełomowej ... gdyż kolejny strop zwiastuje kolejne piętro.


PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

Nasza załoga jest gotowa podejmować wysiłki i pracować czasem do późnych godzin wieczornych, aby zagwarantować, że prace postępują zgodnie z harmonogramem.

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.