KOLEJNY STROP ZAPOWIADA KOLEJNE PIĘTRO

KOLEJNY STROP ZAPOWIADA KOLEJNE PIĘTRO

Okna pogodowe są przez Nas intensywnie wyszukiwane i kontrolowane. W momencie sprzyjających warunków pogodowych wykorzystujemy każdą możliwość na najbardziej intensywne i wymagające prace.

 

Zalanie stropu jest już finalnym efektem poprzedzonym dopracowaniem odpowiedniego zbrojenia w celu zapewnienia wytrzymałości i sztywności poszczególnych elementów konstrukcji budynku. Sam beton jest bardzo trwałym i odpornym na czynniki atmosferyczne materiałem budowlanym, który służy do wznoszenia fundamentów, ścian, podłóg, schodów i innych elementów konstrukcji. Zatem zalewamy ogromnymi ilościami betonu ok. 108 m3, tj. 14 betoniarek, wszystko na idealnie przygotowane filigrany, na skrupulatnie i ręcznie wykonane zgodnie z projektem zbrojeniem i idealnie oczyszczoną powierzchnię. To zaledwie czas od kilku do kilkunastu godzin niezwykle intensywnej pracy ale jakże przełomowej ... gdyż kolejny strop zwiastuje kolejne piętro.


ETAP PROJEKTU NABIERA KSZTAŁTÓW

ETAP PROJEKTU NABIERA KSZTAŁTÓW

To ten moment, kiedy projektowe szkice, kreski, cyferki, przybierają rzeczywistą postać i wymiary. Dla tych co chcą poczuć wnętrze można już stanąć w środku i poczuć prawdziwą prze...

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.