PRACOWITE WIECZORY

PRACOWITE WIECZORY

Obecna sytuacja wymaga dobrej logistyki szczególnie w czasach Covid-u.

 

To co rok temu byłoprostsze - teraz już takie nie jest. Prace da się zogranozować, czasem w systemie zmianowym lub planowania prac tak, by nikt nikomu nie przeszkadzał a robił swoje. Ogromną przeszkodą jest również czas oczekiwania na zamawiane asortymenty, produkcję na zamówienie, zamówienie na większą ilość sztuk, czasem kilkadziesiąt, czasem kilkaset a jeszcze innym razem kostka brukowa w ilości 2500 mkw powierzchni lub 1600 mkw ceramiki ... Takich rzeczy nie ma na stanie, więc cierpliwie oczekujemy ... Gdyby nie to, bylibyśmy dalej z pracami, ale pewnych rzeczy się nie przeszkoczy i poczekamy. Działać dalej trzeba i realizować założenia, cele, projekty marzenia najlepiej w 2 opcjach: BĘDZIE DOBRZE lub BĘDZIE BARDZO DOBRZE ale to tego niezbędna jest ostrożność.

DOPRACOWANE KONCEPCJE WNĘTRZ

DOPRACOWANE KONCEPCJE WNĘTRZ

W wolnej chwili pomiędzy budowaniem, zarządzaniem, pilnowaniem, negocjowaniem, sprawdzaniem, załatwianiem formalności wspinamy się na wyższy stopień Deweloperki PRO dla Naszych Kli...

ZIMA PIĘKNA NAWET NA BUDOWIE

ZIMA PIĘKNA NAWET NA BUDOWIE

Obecnie zagospodarowanie terenu wykonała firma "Matka Natura" oraz "ZIMA" Spółka Zimowej Organizacji Opadów i warunków atmosferycznych :)

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.