DRUTEX - ŚWIEŻA DOSTAWA I SPRAWDZONA WSPÓŁPRACA

DRUTEX - ŚWIEŻA DOSTAWA I SPRAWDZONA WSPÓŁPRACA

Sprawdzona współpraca z producentami to kluczowy element sukcesu w budownictwie. Przed nami montaż okien i szczególna troska o prawie 600 przeszkleń - to kolejny kluczowy etap w budowie budynku ale wizualnie bardzo widoczny i cieszący oko chyba wszystkich: Dewelopera, Klientów ...

 

Ważne jest, aby zostały one zamontowane w sposób właściwy, aby zapewnić trwałość i skuteczność działania - to praca wyłącznie dla specjalistów. Dlatego zainwestowaliśmy kolejny raz w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To nowy i już przez Nas sprawdzony 7-KOMOROWY profil  IGLO ENERGY Classic z uszczelką centralną ze spienionego EPDM będący gwarancją świetnych parametrów pod względem energooszczędności. Sekretem biznesu jest mieć i wiedzieć to, czego nie mają i nie wiedzą inni ... i tacy właśnie jesteśmy. Standardem i jakością chcemy oferować więcej niż inni.

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

Nasza załoga jest gotowa podejmować wysiłki i pracować czasem do późnych godzin wieczornych, aby zagwarantować, że prace postępują zgodnie z harmonogramem.

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.