WINDY - WIZYTÓWKA KAŻDEGO NOWOCZESNEGO OBIEKTU

WINDY - WIZYTÓWKA KAŻDEGO NOWOCZESNEGO OBIEKTU

i tak też u Nas będzie. Windy osobowe stanowią standardowe wyposażenie obiektów wielokondygnacyjnych z uwagi na przepisy ale też w trosce o dostępność do Apartamentów i wygodę Klientów.

 

W świecie dźwigów osobowych jest jak w salonie samochodowym, modele są ekonomiczne,  modernistczne, w różnych stylizacjach, konfiguracjach, koncepcjach, rozwiązaniach, kolorach, materiałach ... elementów jest zbyt wiele i każdy odbiegający od podstawowej zwyczajności stanowi płatną opcję. Wiemy, że nie tylko ułatwiają poruszanie się po kondygnacjach budynku ale stanowią nieodłączny element wizerunku, wpływają na jakość, komfort jego użytkowników. Należy zadbać o to, aby pozytywnie świadczyły zarówno o inwestorze jak i wpływały na prestż budynku, by gwarantowały bezpieczeństwo ale również dawały sporą dawkę satysfakcji z jej użytkowania.  Z tego względu ważny jest wybór odpowiedniego producenta wind spośród kilku dostępnych ofert na rynku, który będzie mógł zrealizować konstrukcję cechującą się optymalnym poziomem bezpieczeństwa, ale również eleganckim wyglądem, który będzie z powodzeniem wpływał na pozytywny wizerunek budynku i jego wnętrza. Dlatego możemy juz śmiało napisać, iż dwie windy firmy OTIS w Apartamentach Szyndzielnia wniosą wygodę, styl, awangardę, będą idealnym uzupełnieniem jakości, doskonałym akcentem w aranżacjach budynku ... a wszystko to z myślą o Naszych Klientach. Efekt finalny zobaczycie niebawem ale uprzedam, będzie:

* Ekskluzywnie i nastrojowo

* Inspirująco: wnętrze inspirowane nowoczesnością MODERN ADVANCES

* Nowocześnie: nowoczesne panele boczne, awangardowe lustra

* Niestandardowo: niestandardowa podłoga

* Multimedialnie: System eView - multimedia w kabinie windy

* Wyraziście: wiraziste kształty zastosowanych niestandardowych elementów wykończenia

* Led`owo: niezwykle efektowne i przyjazne środowisku oświetlenie LED sufitowe, narożnikowe

* Bezpiecznie: natychmiastowe wsparcie, pełny monitoring, gwarancja niezawodności

* Ekonomicznie: minimalne zużycie energii  zapewniające maksymalną wydajność

PERFEKCYJNY GARAŻ / PARKING PODZIEMNY

PERFEKCYJNY GARAŻ / PARKING PODZIEMNY

Perfekcyjny Garaż Podziemny – z radością informujemy, że zakończyliśmy prace nad garażem podziemnym w inwestycji Apartamenty Szyndzielnia 2. Obecnie pracujemy nad finalnymi akcenta...

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.