CZAS PANDEMII JEST TRUDNY DLA WSZYSTKICH

CZAS PANDEMII JEST TRUDNY DLA WSZYSTKICH

TO CO ROK TEMU BYŁO PROSTSZE - TERAZ JUŻ TAKIE NIE JEST - jest inaczej, jest specyficznie, jest ekstremalnie logistycznie.

 

     Dla Naszych wyjątkowych Klientów, którzy nie zaglądają na teren budowy z uwagi na obecną sytuację COVID19 - przesyłamy trochę optymizmu i uroku jaki mają w tym magicznym miejscu. Niech wiedzą i widzą, że u Nas jest dobrze i będzie Nam wszystkim jeszcze bardzo dobrze. " ... Dobrze i pięknie jest tu, gdzie właśnie jesteśmy, ale nie możemy tego dostrzec, docenić, poczuć, bo coś gna nas tam, gdzie nas nie ma ... lub obostrzenia nie pozwalają Nam tu być i się tym nacieszyć ..."  Magiczne miejsce -  Apartamenty Szyndzielnia.

     Harmonogramowo jest dobrze a nawet bardzo dobrze, choć utrudnień w zamawianiu produktów jest wiele, czas oczekiwania jest długi i indywidualny w zależności od produktu, brak dostępności istotnych elementów powoduje efekt domina ... więc dobra logistyka i zachowanie ciągłości prac jest niczym wyprawa na Mont Everest, nigdy nie wiesz jakie warunki będą jutro. Ale jesteśmy już prawie na 7.000 m.n.p.m ... blżej tego, by przekonać się jak wyglądała ta długa droga, czy ten wysiłek był czegoś warty ... już blisko.

NOWA DROGA BLISKA STREET

NOWA DROGA BLISKA STREET

Budowa to nie tylko sam budynek, ale i to co znajduje się wokół niego. Obecnie prace wykonywane na zewnątrz skupiają się na przygotowaniu zagospodarowania terenu, drogi dojazdowej,...

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.