ZIMA JEST PIĘKNA DO PEWNEGO STOPNIA

ZIMA JEST PIĘKNA DO PEWNEGO STOPNIA

Zima jest piękna, ale do pewnego stopnia Celcjusza ...Budowa w zimie jest trudnym zadaniem, ponieważ warunki atmosferyczne są naprawdę trudne do przewidzenia ale Nas nie zatrzyma. Kolejne kondygnacje inwestycji Apartamenty Szyndzielnia Etap 2 za nami. Prace trwają, efekty są widoczne mimo tego, że śnieg i lód na drogach, chodnikach utrudnia dostarczanie materiałów budowlanych na plac budowy.

 

 Odśnieżamy na bieżąco, zabezpieczamy stropy przed nadmiernymi opadami śniegu.  Jednak wyraźna wizja, poparta ambitnymi planami dodaje niesamowitym pracownikom chyba dodatkowe moce. To zdecydowanie ich zasługa, że znacznie bardziej ostrożnie ale równie dzielnie, wytrwale pracują w każdych warunkach z zachowaniem określonych procedur bezpieczeństwa. Praca zimą nie należy do łatwych zadań ale działamy i zaskakujemy Naszych Klientów  o  każdej porze roku. Co do zimy na budowie ... fakt jest piękna, ale do pewnego stopnia Celcjusza ...

 

 

 

 

 

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

PRACA Z PEŁNYM ZAANGAŻOWANIEM

Nasza załoga jest gotowa podejmować wysiłki i pracować czasem do późnych godzin wieczornych, aby zagwarantować, że prace postępują zgodnie z harmonogramem.

ZamknijStrona używa plików cookie. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza ich akceptację.